Kontakt

Szkolenia , kursy, księgowość, rachunkowość, podatki

Kontakt

MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Akademia Biznesu spółka komandytowa
Budynek Atrium Tower
al. Jana Pawła II 25
00-854 Warszawa
NIP: 7010088170; KRS: 0000288782; REGON: 141122981
Konto Bankowe:
mBank S.A.
Rachunek bankowy: 79 1140 1010 0000 3799 1400 1001

Sekretariat:
tel. 22 208 28 26
fax 22 211 20 90, 208 28 30
biuro@akademiamddp.pl

Godziny pracy biura:
• poniedziałek – piątek: 8.00-16.00

Szkolenia księgowe:
Norbert Saks, Joanna Domaszewska
tel. 22 208 28 85, 208 28 28
norbert.saks@akademiamddp.pl; joanna.domaszewska@akademiamddp.pl

Szkolenia finansowe:
Anita Musiał
tel. 22 208 28 33
anita.musial@akademiamddp.pl

Szkolenia branżowe i zamknięte:
Krzysztof Kadlec
tel. 22 208 28 48, 208 28 26
krzysztof.kadlec@akademiamddp.pl

Szkolenia budżetowe otwarte i zamknięte:
Ewa Suchecka, Anna Pyrzanowska
tel. 22 208 28 31, 208 28 38
ewa.suchecka@akademiamddp.pl; anna.pyrzanowska@akademiamddp.pl 

Kursy zawodowe i studia podyplomowe:
Ewa Suchecka, Anna Pyrzanowska
tel. 22 208 28 31, 208 28 38
ewa.suchecka@akademiamddp.pl; anna.pyrzanowska@akademiamddp.pl

Szkolenia biznesowe otwarte:
Anna Niedziółka, Milena Bryszewska
tel. 22 208 28 45; tel. 22 208 28 36
anna.niedziolka@akademiamddp.pl, milena.bryszewska@akademiamddp.pl

Szkolenia biznesowe zamknięte:
Joanna Bogucka
tel. 22  208 23 70, kom. 517 468 306
joanna.bogucka@akademiamddp.pl

Marzena Kurpiewska
tel. 22 208 28 50, kom. 517 468 350
marzena.kurpiewska@akademiamddp.pl

Dorota Jastrzębska
tel. 22 208 28 29
dorota.jastrzebska@akademiamddp.pl

Katarzyna Szyszkowska
tel. 516 368 142
katarzyna.szyszkowska@akademiamddp.pl

Szkolenia i kursy komputerowe (IT Akademia):
Iwona Kwiatkowska
tel. 22 208 23 78
iwona.kwiatkowska@akademiamddp.pl

Marketing:
Kamila Krakowiak
tel. 22 208 28 54
kamila.krakowiak@akademiamddp.pl

Masz pytania? Napisz do nas!

Odpowiedz na pytanie: 3+7+2=

Mapka Dojazdowa

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję