Wykładowca/Trener – Administracja publiczna

Szkolenia , kursy, księgowość, rachunkowość, podatki

Wykładowca/Trener – Administracja publiczna

Miejsce pracy: Warszawa

Nawiążemy współpracę z doświadczonymi Wykładowcami/Trenerami w zakresie prowadzenia szkoleń dla sektora publicznego z obszarów tematycznych:
• Księgowość i finanse (rachunkowość i sprawozdawczość budżetowa, finanse publiczne)
• Prawo (prawo pracy, KPA, instrukcja kancelaryjna, archiwizacja, ustawa o pracownikach samorządowych, dostęp do informacji publicznej, informatyzacja administracji publicznej, tworzenie aktów prawa miejscowego, zamówienia publiczne, prawo budowlane)
• Kultura (rachunkowość instytucji kultury, prawne aspekty funkcjonowania instytucji kultury)

Od kandydatów oczekujemy:
• min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w pracy/współpracy z sektorem publicznym,
• doświadczenia w prowadzeniu szkoleń w wybranym obszarze tematycznym w oparciu o autorskie programy szkoleń,
• gotowości do prowadzenia szkoleń w dni robocze (poniedziałek – piątek),
• mile widziana otwartość na prowadzenie szkoleń również poza Warszawą.

Gwarantujemy:
• umowę cywilnoprawną,
• pełne wsparcie organizacyjne,
• możliwość długofalowej współpracy,
• przejrzysty system wynagradzania.

Osoby aplikujące na w/w stanowisko proszone są o przesłanie na adres ewa.suchecka@akademiamddp.pl:
1. CV.
2. Obszarów tematycznych, z których gotowe są szkolić.
3. Listy przeprowadzonych przez siebie szkoleń.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

MDDP Akademia Biznesu  spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą w Warszawie przy Alei Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa, jako Administrator Danych, informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko. 

Czytaj więcej

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Podstawą podania danych jest art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Dane pozyskane w procesie rekrutacji będą przetwarzane przez okres 4 miesięcy, o ile nie wyrażą Państwo zgody na dalsze wykorzystanie danych. Administrator nie udostępnia danych osobowych do Państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

CV i listy motywacyjne, nie opatrzone klauzulą „Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MDDP Akademia Biznesu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą w Warszawie, Alei Jana Pawła II 25, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”, nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez MDDP Akademia Biznesu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli o treści „Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w bazie rekrutacyjnej MDDP i na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przez MDDP kolejnych rekrutacji”.


Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję