Kontakt

ADN Akademia  Sp. z o.o. Sp. k.
Browary Warszawskie, Biura „Przy Warzelni”
ul. Grzybowska 56 
00-844 Warszawa
NIP: 7010545845 | KRS: 0000600432 | REGON: 363686140

Konto Bankowe:
mBank S.A.
Rachunek bankowy: 22 1140 1010 0000 2750 9500 1001

Instytut ADN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Browary Warszawskie, Biura „Przy Warzelni”
ul. Grzybowska 56
00-844 Warszawa
NIP: 7010088170 | KRS: 0000288782 | REGON: 141122981

Szkolenia budżetowe i kursy zawodowe:
MDDP Akademia Biznesu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Browary Warszawskie, Biura „Przy Warzelni”
ul. Grzybowska 56
00-844 Warszawa
NIP: 5213589864 | KRS: 0000374581 | REGON: 142749140

Biuro:

Biuro:
tel. 22 208 28 26
fax 22 211 20 90, 208 28 30
biuro@akademiamddp.pl

Godziny pracy biura:
• poniedziałek – piątek: 8.00-16.00

Inspektor ochrony danych:
Dariusz Romańczuk
dane@akademiamddp.pl

Zastępca Inspektora danych:
Monika Kamińska
dane@akademiamddp.pl

Szkolenia księgowe:

Norbert Saks
tel. 22 208 28 85
norbert.saks@akademiamddp.pl

Joanna Domaszewska
tel. 22 208 28 28
joanna.domaszewska@akademiamddp.pl

Szkolenia finansowe i branżowe:

Anita Musiał
tel. 22 208 28 33
anita.musial@akademiamddp.pl

Szkolenia branżowe zamknięte:

Krzysztof Kadlec
tel. 22 208 28 48
krzysztof.kadlec@akademiamddp.pl

Paulina Barwicka
tel. 22 208 28 23
paulina.barwicka@akademiamddp.pl

Szkolenia budżetowe otwarte i zamknięte:

Ewa Suchecka
tel. 22 208 28 31
ewa.suchecka@akademiamddp.pl

Anna Pyrzanowska
tel. 22 208 28 38
anna.pyrzanowska@akademiamddp.pl

Kursy zawodowe i studia podyplomowe:

Ewa Suchecka
tel. 22 208 28 31
ewa.suchecka@akademiamddp.pl

Anna Pyrzanowska
tel. 22 208 28 38
anna.pyrzanowska@akademiamddp.pl

Szkolenia biznesowe otwarte:

Anna Niedziółka
tel. 22 208 28 45
anna.niedziolka@akademiamddp.pl

Agata Boniakowska
tel. 22 208 28 36
agata.boniakowska@akademiamddp.pl

Szkolenia biznesowe zamknięte:

Marzena Kurpiewska
tel. 22 208 28 50, kom. 517 468 350
marzena.kurpiewska@akademiamddp.pl

Dorota Jastrzębska
tel. 22 208 28 29, kom. 668 326 020
dorota.jastrzebska@akademiamddp.pl

Szkolenia i kursy komputerowe (IT Akademia):

Iwona Kwiatkowska
tel. 22 208 28 61, kom. 513 100 288
iwona.kwiatkowska@akademiamddp.pl

Justyna Świdnicka
tel. 22 208 28 47
justyna.swidnicka@akademiamddp.pl

Masz pytania? Napisz do nas!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Wiadomość do:

    Temat (wymagane)

    Treść wiadomości (wymagane)

    Administratorem Twoich danych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest Instytut ADN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., z siedzibą w Warszawie, adres: 00-844 Warszawa, ul. Grzybowska 56, tel.: 22 208 28 26, e-mail: biuro@akademiamddp.pl, ADN Akademia Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, adres: 00-844 Warszawa, ul. Grzybowska 56, tel.: 22 208 28 26, e-mail: biuro@akademiamddp.pl oraz MDDP Akademia Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 00-844 Warszawa, Grzybowska 56, tel.: 22 208 28 26, e-mail: biuro@akademiamddp.pl. Czytaj dalej >>

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut ADN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ADN Akademia Sp.z o.o. Sp.k. oraz MDDP Akademia Biznesu Sp. z o.o. w celu realizacji odpowiedzi na przesłane przeze mnie pytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże brak jej wyrażenia uniemożliwi wysłania zapytania.

    Wyrażam zgodę

    2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Instytut ADN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ADN Akademia Sp.z o.o. Sp.k. oraz MDDP Akademia Biznesu Sp. z o.o. i podmiotów z grupy kapitałowej w trakcie trwania umowy, a także po jej zakończeniu.
    TAKNIE