Kontakt

Szkolenia , kursy, księgowość, rachunkowość, podatki

Kontakt

Akademia MDDP Sp. z o.o. Sp. k.
Budynek Atrium Tower
al. Jana Pawła II 25
00-854 Warszawa
NIP: 7010545845; KRS: 0000600432; REGON: 363686140

Konto Bankowe:
mBank S.A.
Rachunek bankowy: 22 1140 1010 0000 2750 9500 1001

Inspektor ochrony danych:
Dariusz Romańczuk
dane@akademiamddp.pl

Zastępca Inspektora danych:
Monika Kamińska
dane@akademiamddp.pl

Sekretariat:
tel. 22 208 28 26
fax 22 211 20 90, 208 28 30
biuro@akademiamddp.pl

Godziny pracy biura:
• poniedziałek – piątek: 8.00-16.00

Szkolenia księgowe:
Norbert Saks, Joanna Domaszewska
tel. 22 208 28 85, 208 28 28
norbert.saks@akademiamddp.pl; joanna.domaszewska@akademiamddp.pl

Szkolenia finansowe:
Anita Musiał
tel. 22 208 28 33
anita.musial@akademiamddp.pl

Szkolenia branżowe i zamknięte:
Krzysztof Kadlec
tel. 22 208 28 48, 208 28 26
krzysztof.kadlec@akademiamddp.pl

Szkolenia budżetowe otwarte i zamknięte:
Ewa Suchecka, Anna Pyrzanowska
tel. 22 208 28 31, 208 28 38
ewa.suchecka@akademiamddp.pl; anna.pyrzanowska@akademiamddp.pl 

Kursy zawodowe i studia podyplomowe:
Ewa Suchecka, Anna Pyrzanowska
tel. 22 208 28 31, 208 28 38
ewa.suchecka@akademiamddp.pl; anna.pyrzanowska@akademiamddp.pl

Szkolenia biznesowe otwarte:
Anna Niedziółka
tel. 22 208 28 45
anna.niedziolka@akademiamddp.pl

Agata Boniakowska
tel. 22 208 28 36
agata.boniakowska@akademiamddp.pl

Szkolenia biznesowe zamknięte:
Marzena Kurpiewska
tel. 22 208 28 50, kom. 517 468 350
marzena.kurpiewska@akademiamddp.pl

Dorota Jastrzębska
tel. 22 208 28 29, kom. 668 326 020
dorota.jastrzebska@akademiamddp.pl

Katarzyna Szyszkowska
tel. 22  208 23 70, kom. 516 368 142
katarzyna.szyszkowska@akademiamddp.pl

Szkolenia i kursy komputerowe (IT Akademia):
Iwona Kwiatkowska
tel. 22 208 23 78
iwona.kwiatkowska@akademiamddp.pl

Marketing:
Kamila Krakowiak
kamila.krakowiak@akademiamddp.pl

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wiadomość do:

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Administratorem Twoich danych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu spółka komandytowa, z siedzibą w Warszawie, adres: 00-854 Warszawa, Aleja Jana Pawła II 25, tel.: 22 208 28 26, e-mail: biuro@akademiamddp.pl, Akademia MDDP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, adres: 00-854 Warszawa, Aleja Jana Pawła II 25, tel.: 22 208 28 26, e-mail: biuro@akademiamddp.pl oraz MDDP Akademia Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 00-854 Warszawa, Aleja Jana Pawła II 25, tel.: 22 208 28 26, e-mail: biuro@akademiamddp.pl. Czytaj dalej >>

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu Sp. k., Akademia MDDP Sp.z o.o. Sp.k. oraz MDDP Akademia Biznesu Sp. z o.o. w celu realizacji odpowiedzi na przesłane przeze mnie pytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże brak jej wyrażenia uniemożliwi wysłania zapytania.

Wyrażam zgodę

2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu Sp. k., Akademia MDDP Sp.z o.o. Sp.k. oraz MDDP Akademia Biznesu Sp. z o.o. i podmiotów z grupy kapitałowej w trakcie trwania umowy, a także po jej zakończeniu.
TAKNIE

Mapka Dojazdowa

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję