Szkolenie online Optymalizacja zatrudnienia w warunkach kryzysu – aspekty komunikacyjne

Szkolenia , kursy, księgowość, rachunkowość, podatki

Szkolenie online Optymalizacja zatrudnienia w warunkach kryzysu – aspekty komunikacyjne

25 08 2020 - Online
18 09 2020 - Online
16 10 2020 - Online

Kategoria:

Prowadzący szkolenie

 Andrzej Zdanowski – trener, coach, praktyk biznesu. Certyfikowany „Trener zmian”. Od kilkunastu lat tworzy i pro wadzi zespoły sprzedażowe i zadaniowe wyznając zasadę Napoleona Bonaparte, że „ armia baranów dowodzona przez lwa, jest skuteczniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana”. Jego atuty to bogate doświadczenie i praktyka w zarządzaniu grupami sprzedażowymi. Różnorodność branż w jakich zdobywał doświadczenie pozwoliła mu na wypracowanie skutecznych narzędzi i mechanizmów podnoszących efektywność podejmowanych działań. Kilkukrotnie nagradzany za realizację celów i wyniki swojej pracy. Ukończył Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Rolniczo – Pedagogiczną w Siedlcach ze specjalizacją agrobiznes. Na zaproszenie rządu kanadyjskiego odbył w Kanadzie miesięczny kurs w ramach projektu The Canadian International Development Agency oraz The InternacionalLivestock Management Schools. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania zespołami – budowania, motywacji oraz przywództwa. Wysoko oceniane są jego warsztaty dotyczące efektywnej sprzedaży, autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz negocjacji handlowych. Różnorodność branż w których zdobywał doświadczenie (sprzedaż powierzchni reklamowych, ubezpieczenia, windykacja, budownictwo, inwestycje, rolnictwo, usługi i finanse) pozwala mi na elastyczne podejście do prowadzonych zajęć i szybkie znalezienie wspólnego języka z uczestnikami. Jestem autorem książki „Typologia osobowości w praktyce, czyli jak ułatwić sobie życie. Jestem współautorem książki „Sięgaj dalej – scenariusze szkoleń biznesowych”. W TVN CNBC występował jako ekspert w temacie organizacji i planowania pracy menadżera. Pasjonat biegania. 

Adresaci szkolenia

Kadra zarządzająca, właściciele firm, menedżerowie wszystkich działów, dyrektorzy i kierownicy działów HR, pozostałe osoby, odpowiedzialne za zatrudnianie i zwalnianie pracowników.

Metodyka szkolenia

Szkolenie prowadzone w formie webinaru. Na ekranie swojego tableta/ laptopa widzisz trenera prowadzącego zajęcia. Słyszysz jego glos. Aktywnie uczestniczysz w ćwiczeniach, dyskusjach, pracach grupowych. Na ekranie widzisz wyświetlane prezentacje, filmy video lub inne formaty. Możesz dyskutować z innymi Uczestnikami webinaru. Zajęcia oparte na praktycznych aspektach. Dyskusja, ćwiczenia, analiza studiów przypadku.

Program szkolenia

OPTYMALIZACJA ZATRUDNIENIA – ASPEKTY KOMUNIKACYJNE DLA PRACODAWCÓW

Nadszedł szczególny czas, w którym przedsiębiorca zmuszony jest podejmować trudne decyzje. Zarządzanie zmianą w kryzysie i umiejętność szybkiej adaptacji do zmian to obecnie jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych kompetencji miękkich.
Jest to kompetencja, którą jak każdą można nabyć. Motywacja do nabycia tej kompetencji jest w 100 % zależna tylko i wyłącznie od nas samych!

1. Przygotowanie do rozmowy – co powinieneś wiedzieć, jaki masz CEL, co chcesz przekazać?

2. Pięć podstawowych zasad podczas zwalniania pracownika.

3. Komunikacja niewygodnych i drastycznych dla pracownika zmian – przestoje, obniżki wynagrodzeń, zmiana zakresu obowiązków.

4. Pokaż JASNE strony. Co musisz wiedzieć by ludzie chcieli Cię słuchać i się zmieniać?

5. Rozwiązywanie trudnych sytuacji w zespołach – proste techniki argumentacji i przekonywania

6. 10 najczęstszych błędów popełnianych podczas zwalniania pracownika

7. Zwolnienie pracownika jako ostateczność. Jeśli rozstać się, to z klasą – indywidulane podejście do pracownika.

8. Rozmowy wspierające – wykorzystanie technik coachingowych w trudnych rozmowach z pracownikiem

9. Budowanie pozytywnych mostów – wizja pozytywnej przyszłości

10. Radzenie sobie z negatywnymi emocjami w pracy – technika radzenia sobie z negatywnymi myślami.

*Program szkolenia chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, programów zawartych w ofercie Akademii MDDP w formie elektronicznej lub innej bez zgody autora zabronione.

Usługa dodatkowa – wycena ustalana indywidualnie

Bądź szefem z klasą – KONSULTACJE INDYWIDUALNE U CIEBIE W FIRMIE LUB ONLINE

Dla osób, które są świadome, że same nie dadzą rady przebrnąć przez trudną rozmowę dotyczącą zwolnienia, oferujemy konsultacje indywidualne.

Jeśli doceniasz swoich pracowników, ale z przyczyn ekonomicznych jesteś zmuszony z nimi się rozstać, oferujemy narzędzia wspierające pracownika w odnalezieniu się w tej nowej dla wszystkich, trudnej sytuacji.

Oferujemy rozwiązania, które pomagają zadbać o dobre imię i pozytywny wizerunek firmy nawet w tak ekstremalnej rzeczywistości.

Skorzystaj ze specjalnego, dopasowanego do Twojej sytuacji programu wsparcia dla zwalnianych pracowników. Pomożemy znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron.

Informacje organizacyjne

RABAT 20% NA SZKOLENIA W LIPCU I SIERPNIU!

Koszt uczestnictwa: 790 zł + 23% VAT  632 zł + 23% VAT

Cena obejmuje: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe, certyfikat

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internet.
Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu.

Godziny zajęć: 10:00 – 14.30

Harmonogram szkolenia:

Harmonogram szkolenia:
→ dzień przed szkoleniem wysłanie do Uczestników materiałów szkoleniowych w formacie PowerPoint lub/i PDF
09:30 → rozpoczęcie logowania przez Uczestników
10:00 → wykład cz. I
11:30 → przerwa 30-minutowa
12:00 → wykład cz. II
14:30 → zakończenie szkolenia, odpowiedzi na pytania Uczestników czat/audio

Informacje:
Agata Boniakowska, Anna Niedziółka
tel. (022) 208 28 36/208 28 26, fax (022) 211 20 90
agata.boniakowska@akademiamddp.pl; anna.niedziolka@akademiamddp.pl

Szkolenie zamknięte do 15% TANIEJ
Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją powyższego szkolenia w formule zamkniętej, prosimy o kontakt telefoniczny 22 208 28 50 lub mailowy ekspert@akademiamddp.pl

Terminy

25 08 2020 - Online
18 09 2020 - Online
16 10 2020 - Online

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję