Vouchery szkoleniowe

Szkolenia , kursy, księgowość, rachunkowość, podatki

Vouchery szkoleniowe

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy zakup voucherów szkoleniowych, które będzie można wykorzystać do końca 2020 roku.

Vouchery dają możliwość zablokowania środków z bieżącego budżetu i wykorzystania ich w dogodnym dla Państwa terminie, zgodnie z potrzebami rozwojowymi, możliwościami czasowymi i harmonogramem prac.

Voucher nie jest przypisany do konkretnej osoby, dowolna osoba wskazana przez nabywcę vouchera może wziąć udział w szkoleniu.

Dodatkowo, dzięki naszemu voucherowi oszczędzają Państwo 20% na każdym stacjonarnym szkoleniu otwartym.

Vouchery dotyczą wszystkich szkoleń stacjonarnych otwartych, nie obejmują szkoleń online i szkoleń zamkniętych.

Serdecznie zapraszamy do zakupu!

Szkolenia księgowe:
Norbert Saks, Joanna Domaszewska
tel. 22 208 28 85, 208 28 28
norbert.saks@akademiamddp.pl; joanna.domaszewska@akademiamddp.pl

Szkolenia finansowe i branżowe:
Anita Musiał
tel. 22 208 28 33
anita.musial@akademiamddp.pl

Szkolenia budżetowe:
Ewa Suchecka, Anna Pyrzanowska
tel. 22 208 28 31, 208 28 38
ewa.suchecka@akademiamddp.pl; anna.pyrzanowska@akademiamddp.pl 

Szkolenia biznesowe:
Agata Boniakowska
tel. 22 208 28 36
agata.boniakowska@akademiamddp.pl

Szkolenia komputerowe:
Iwona Kwiatkowska
tel. 22 208 23 78
iwona.kwiatkowska@akademiamddp.pl

Regulamin korzystania z voucherów »

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję